خانه و آشپزخانه

قیمت بهترین پوشال کولر آبی معمولی و سلولزی + خرید

پوشال کولر آبیپوشال کولر از مهم ترین لوازم یدکی کولرهای آبی است که هر ساله باید تعویض شود این پوشش رشته ای ساختاری چوبی دارد و بر روی درب های کولر نصب می شود وظیفه آن جذب و نگه داری آب به منظور بالا بردن عملکرد خنک کنندگی بهتر کولر می باشد.

با روشن کردن کولر، هوا به وسیله فن از میان پوشال های مرطوب عبور داده شده و باد خنک ایجاد شده از طریق کانال ها، به داخل محیط خانه انتقال داده می شود این پوشش ها را همه ساله و هنگام وارد شدن به فصل گرم تابستان باید تعویض کرد چرا که پوشال های قدیمی به دلیل فرسوده شدن و گرفتن رسوبات، مکانی مناسب برای جمع شدن باکتری و میکروب ها می باشند.

پوشال کولر چیست؟

پوشال در واقع نوعی پوشش رشته ای است که به دو دسته معمولی و پد سلولزی تقسیم می شود نوع معمولی به دلیل قیمت ارزان تر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد این پوشش با نصب شدن بر روی درب کولر به تولید بهتر هوای خنک در این سیستم سرمایشی کمک بسیار زیادی می کند.

انواع پوشال کولر

پوشال کولر معمولی

پوشال معمولی جنسی ساخته شده از چوب درخت دارد و هر ساله آنها را باید به دلیل فرسوده شدن تعویض کرد این نوع عمری کوتاه و البته قیمت ارزان تری نسبت به پد سلولزی دارد به همین دلیل بیشتر افراد از مدل معمولی هنگام سرویس کردن کولر آبی خود استفاده می کنند.

پوشال کولر سلولزی

پوشال سلولزی برخلاف نوع معمولی دارای بافتی یکنواخت و کاملا هماهنگ است بنابراین آب بصورت یکسان در داخل آنها پخش می شود این ویژگی کمک می کند هوایی بسیار خنک تر از داخل خروجی کولر خارج شود پد های سولزی عمر و دوام بیشتری نیز دارند هر چند قیمت آنها گران است.

نکته های خرید پوشال کولر

دقت به کیفیت

پوشال کولر آبی را از جنس چوب و سلولز می سازند بنابراین در صورت انتخاب مدل چوبی از کیفیت آن مطمئن شوید پوشال های چوبی نامرغوب ساختاری ناهماهنگ و عمری کوتاه دارند قدرت جذب آب و خنک کنندگی در آنها بسیار پایین است.

دقت به اندازه

پوشال کولر باید سایزی متناسب با اندازه کولر آبی شما داشته باشد تا هنگام سرویس کردن کولر بتوان به روشی آسان آن را بر روی دریچه دستگاه خنک کننده نصب کرد توجه داشته باشید پوشال کولر ۷۰۰۰ قابلیت نصب شدن در کولر آبی ۳۵۰۰ را ندارد بنابراین بر اساس مدل سیستم سرمایشی خود اقدام به خرید کردن نمایید.

قیمت پوشال کولر

قیمت پوشال کولر سلولزی با معمولی کاملا متفاوت است و نوع سلولزی به دلیل کیفیت و طول عمر بیشتر قیمت گران تری دارد هر چند قیمت به مدل کولر شما نیز بستگی خواهد داشت قیمت پوشال کولر ۷۰۰۰ و ۳۵۰۰ به دلیل بزرگ و کوچک بودن با یکدیگر تفاوت دارند به همین دلیل قیمت پوشال را بر اساس سایز، مدل سیستم سرمایشی، برند سازنده و … مشخص می کنند.

۱. خرید پوشال کولر آبی مدل اتاقی بسته ۳ عددی

پوشال کولر آبی مدل اتاقی بسته 3 عددی

این نوع مناسب برای کولر های ۲۸۰۰ ساخته شده و دارای کیفیت خوب است یکی از اقلام ضروری برای کولر محسوب می شود و باعث می شود هنگام استفاده از کولر باد خنک تولید شود همچنین این مدل می تواند مقدار آب بیشتر به خود جذب نماید که از قابلیت های خوب آن محسوب می شود.

اطلاعات محصول

جنس چوب
وزن ۱۸۰ گرم
ابعاد ۴۰x۴۵x۵ سانتی‌متر
مناسب برای ۲۸۰۰

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

۲. خرید پوشال کولر آبی مدل ۵۰۰۰-۴۵۰۰

پوشال کولر آبی مدل 5000-4500

این مدل مناسب برای کولرهای ۴۵۰۰ تا ۵۰۰۰ بوده ساختار آن به گونه ای طراحی شده که از رشته های چوبی درون تورها قرار گرفته و همین امر موجوب جذب آب بالا شده و خنک کنندگی بهتری هنگام کار کردن موتور کولر می هد در نظر داشته باشید هر چند وقت یکبار باید آن را نیز تعویض نمایید.

اطلاعات محصول

جنس پلاستیک
وزن ۲۹۰۰ گرم
ابعاد ۷۸x۶۹x۱۴ سانتی‌متر
مناسب برای ۴۵۰۰ تا ۵۰۰۰

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

۳. خرید پوشال کولر آبی مدل P3500 بسته ۳ عددی

پوشال کولر آبی مدل P3500 بسته 3 عددی

یکی از مناسب ترین پوشال ها برای کولرهای ۳۵۰۰ این مدل می باشد دارای ساختار با کیفیت و عمر طولانی نسبت به سایر محصولات موجود را داراست شما با استفاده از این مدل در کولر خود از بادهی خنک تری بهره می برید ابعاد آن کاملا استاندارد ساخته شده و در مجموعه سه عددی عرضه می شود.

اطلاعات محصول

ابعاد ۷۰*۸۰*۸ سانتی‌متر
وزن ۷۰۰ گرم
تعداد ۳ عدد
مناسب برای ۳۵۰۰

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

۴. خرید پوشال کولر آبی مدل P7000 بسته ۳ عددی

پوشال کولر آبی مدل P7000 بسته 3 عددی

این نوع مدل مناسب برای کولرهای ۷۰۰۰ می باشد از کیفیت ساخت بالایی برخودار بوده و دارای قیمت مناسبی نیز می باشد این مدل در بسته های سه عددی بوده که مناسب برای استفاده در فصل گرمای تابستان است پوشال یکی از لوازم ضروری کولر می باشد چرا که باعث خنک کنندگی بیشتر می شود.

اطلاعات محصول

وزن ۹۰۰ گرم
ابعاد ۹*۱۰۰*۸۷ سانتی‌متر
تعداد ۳ عدد
مناسب برای ۷۰۰۰

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

۵. خرید پوشال کولر آبی مدل ۲۸۰۰

پوشال کولر آبی مدل 2800

برای بازدهی و خنک کنندگی بیشتر کولر سالانه باید اقدام به تعویض پوشال آن نماییم این مدل دارای کیفیت ساخت خوب و از جنس چوب می باشد همچنین این پوشش باعث می شود هوای پاک به محیط ورود کرده که از قابلیت های مهم آن بوده این بسته سه عددی است و از قیمت مناسب بهره می برد.

اطلاعات محصول

ابعاد بسته بندی ۳۷x۳۷x۳ سانتی‌متر
جنس چوب
تعداد ۳ عدد
مناسب برای ۲۸۰۰

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

۶. خرید پوشال کولر آبی مدل b2800

پوشال کولر آبی مدل b2800

پوشال یکی از اجزای قابل اهمیت در کولر می باشد که شما باید هر ساله آن را نیز تعویض نموده چرا که سالم بودن آن باعث می شود هوای خنک تری تولید شده و بادهی بهتری موتور کولر ایجاد نماید جنس اغلب از رشته های چوبی ساخته شده چرا که باعث می شود آب بیشتری جذب کرده و در طول روز هوای خنک تری تولید شود.

اطلاعات محصول

جنس چوب
ابعاد ۳۶۰x۳۶۰x۳۰ سانتی‌متر
وزن ۱۰۰۰ گرم
مناسب برای ۲۸۰۰

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا