لوازم برقی خانگی

قیمت بهترین هیتر برقی کم مصرف فن دار + لینک خرید

هیتر برقی کم مصرفهیتر برقی کم مصرف، برای گرم کردن فضاهای کوچک و بزرگ انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود این دستگاه گرمایشی، با وصل شدن به برق شهری و عبور دادن جریان الکتریکی از داخل المنت ها گرمای مورد نیاز را تامین می کند.

هیتر در دسته وسایل گرمایشی برقی نظیر شومینه برقی، بخاری برقی و کرسی برقی قرار می گیرد این سیستم گرمایشی نیز با ایجاد گرمای مناسب می تواند برای استفاده در فصل سرد زمستان انتخاب ایده آلی باشد.

هیتر برقی چیست؟

هیتربرقی نام یکی از کاربردی ترین سیستم های گرمایشی است که در محیط های اداری و خانگی از آن استفاده می کنند این دستگاه دارای المنت و فن است بنابراین حرارت را با کمک المنت ایجاد می کند و با فن گرما را به داخل محیط مورد نظر انتقال می دهد.

انواع هیتر برقی

هیتر برقی فن دار

هیتر فن دار یکی از بهترین وسایل برای گرم کردن محیط خانه است این مدل هیتر با داشتن فن قدرتمند گرمای المنت را به شکل یکسان به بیرون منتقل می کند و باعث گرم شدن تمامی قسمت های محیط می شود.

هیتر برقی بدون فن

هیتربرقی بدون فن، گرمای خود را به دو روش تابشی و همرفتی تولید میکند هیتر تابشی، بیشتر گرمای خود را در محیط نزدیک به هیتر منتقل کرده و قدرت پخش یکسان گرما را به دیگر قسمت های محیط ندارد اما هیترهای همرفتی، با تولید گرمای بیشتر، تمامی قسمت های محیط مورد نظر را با گرمای خود پوشش می دهند.

نکته های خرید هیتر برقی

دقت به میزان توان گرمایشی

هیترهای برقی، دارای توان گرمایشی متفاوتی برای گرم کردن محیط مورد نظر هستند که انتخاب کردن هر کدام از آنها به بزرگی یا کوچکی محیط قرار گیری هیتر بستگی خواهد داشت هیترهای پرقدرت، به دلیل داشتن توان بالا، گرمای بیشتری تولید می کنند و فضاهای بزرگ را به خوبی می توانند با گرمای خود پوشش دهند هیترهایی با توان گرمایشی پایین، برای فضاهای کوچک تر انتخاب بهتری هستند.

دقت به خاموش شدن خودکار

خاموش شدن اتوماتیک هیتر در مواقع حساس مانع از بروز حوداث خطرناکی نظیر آتش سوزی میشود این سیستم در صورت افتادن یا داغ شدن بیش از اندازه هیتر فعال شده و اقدام به قطع کردن جریان برق می کند بنابراین هنگام خرید هیتر برقی به داشتن قابلیت خاموش شدن خودکار در دستگاه مورد نظر دقت داشته باشید.

دقت به قابلیت ترموستات

مجهز بودن هیتربرقی به ترموستات، علاوه بر اینکه باعث افزایش کارایی بهتر این سیستم گرمایشی می شود از داغ شدن بیش از اندازه هیتر نیز جلوگیری می کند همچنین ترموستات با کارکرد اتوماتیک خود گرما را به شکلی یکنواخت حفظ و نگه داری می کند و مانع از کم یا زیاد شدن حرارت دستگاه می شود.

دقت به ابعاد و اندازه

هیتر برقی کوچک، به دلیل جمع و جور بودن و اشغال نکردن فضای زیاد برای استفاده در محیط ها یا آپارتمان های کوچک انتخاب ایده آلی هستند البته هیترهای کوچک، قدرت گرمابخشی کمتری نسبت به هیتر برقی بزرگ دارند و برای فضاهای بزرگ به هیچ عنوان مناسب نخواهند بود بنابراین هنگام خرید به ابعاده و اندازه این دستگاه دقت داشته باشید.

دقت به نوع نصب

هیتر برقی دیواری و رومیزی دو مدل متفاوت هستند که هیتر دیواری قابلیت نصب شدن بر روی دیوار را دارد و ساختار آن کاملا شبیه به کولرهای گازی است مدل دیواری گرما را از بالا بصورت یکسان به تمامی بخش های خانه انتقال میدهد هیتر رومیزی یا زمینی قابلیت قرارگیری در تمامی بخش های خانه را دارد بنابراین شما می توانید آن را به راحتی در هر نقطه ای از خانه استفاده نمایید.

دقت به قابلیت تنظیم دما

نصب شدن سیستم هایی نظیر تنظیم دما در هیتر برقی، باعث بالا رفتن عملکرد این دستگاه میشود تنظیم دما، قابلیتی بسیار کاربردیست که امکان تنظیم کردن میزان حرارت دستگاه را به شما می دهد بنابراین شما با توجه به میزان خنکی یا گرم بودن هوای داخل محیط می توانید دمای هیتر را تنظیم نمایید.

دقت به داشتن تایمر

وجود قابلیت تایمر در این سیستم گرمایشی، این امکان را در اختیارتان قرار میدهد تا مدت زمان روشن بودن دستگاه را تنظیم نمایید این قابلیت در زمان مورد نظر اقدام به خاموش کردن خودکار دستگاه می کند هر چند با بیشتر شدن قابلیت ها، قیمت هیتر برقی نیز افزایش پیدا می کند.

بهترین مارک هیتر برقی

هیتر برقی پارس خزر

هیتر برقی جی پاس

هیتر برقی برفاب

هیتر برقی آراسته

هیتر برقی هاردسون

هیتر برقی مایدیا

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا