خانه و آشپزخانه

بهترین مگس کش پلاستیکی دستی خانگی + قیمت و خرید

مگس کشمگس کش دستی وسیله ای کم هزینه و ایمن برای پاک سازی کردن محیط داخلی خانه از وجود حشرات موذی است با آغاز فصل بهار و گرم شدن هوا، کم کم حشراتی نظیر پشه و مگس ها وارد فضای داخلی خانه شده و با ایجاد سر و صدا و گزش، آرامش را از افراد داخل خانه سلب می کنند برای خلاص شدن از شر آنها، بهترین راه کار استفاده کردن از وسیله ای به نام پشه کش دستی است.

یکی از قدیمی ترین و مرسوم ترین وسایل، برای از بین بردن پشه ها و مگس های خانگی استفاده از پشه کش می باشد این وسیله به شکلی ایمن و آسان می تواند تمامی حشرات موذی نظیر مگس، پشه، سوسک و غیره … را از بین ببرد.

مگس کش چیست؟

پشه کش از دو قسمت دسته و سری تشکیل شده که سری آن ساختاری پهن و توری شکل دارد سری مهم ترین قسمت در این وسیله است که وظیفه آن از بین بردن حشرات می باشد دسته نیز معمولا به شکل بلند طراحی شده و یک طرف آن به سری متصل می شود دسته نیز هنگام کشتن حشرات در داخل دست قرار می گیرد.

نکته های خرید مگس کش

دقت کردن به جنس

مگس کش از بدنه ای تماما پلاستیکی ساخته میشود بنابراین هنگام تهیه کردن این وسیله باید از مرغوب بودن جنس پلاستیک آن اطمینان حاصل کرد پشه کش های باکیفیت بدنه ای نرم و منعطف دارند بنابراین هنگام کشتن حشرات، دسته یا سری آنها شکسته نمی شود.

دقت کردن به سری

سری قسمتی پهن و توری شکل است که در قسمت بالای دسته قرار گرفته و نقش آن فرود آمدن بر سر حشرات و در نتیجه از بین بردن آنها می باشد سری نیز باید از جنسی مرغوب و مقاوم تولید شده باشد علاوه بر کیفیت، شبکه توری بهتر است به سوراخ هایی ریز مجهز شده باشد این ویژگی، باعث عبور سریع هوا شده و مانع از فرار حشرات می شود همچنین وجود دندانه بر روی شبکه باعث می شود که پشه های کشته شده در داخل شبکه گیر کرده و بر روی سطح زمین ریخته نشوند.

دقت کردن به طرح

انتخاب طرح مگس کش نیز امری کاملا سلیقه گی است این وسیله را می توانید در طرح های متنوعی تهیه کنید پشه کش طرح دست، گل، تار عنکبوت، دمپایی و توپ فوتبال از جمله جذاب ترین و محبوب ترین طرح های موجود در بازار می باشند هر چه طرح این وسیله زیباتر باشد استفاده از آن لذتبخش تر خواهد بود.

دقت کردن به رنگ

مگس کش علاوه بر داشتن طرحی زیبا، بهتر است رنگی شاد و شکیل نیز داشته باشد خوش رنگ بودن وسایل داخل منزل، تاثیر بسیار زیادی بر روی روحیه افراد می گذارد بنابراین هنگام خرید پشه کش، به رنگ آن نیز دقت داشته باشید و رنگ آن از بین قرمز، نارنجی، صورتی و زرد انتخاب کنید هر چند این مورد نیز به سلیقه تان بستگی خواهد داشت.

دقت کردن به اندازه

دسته و سری مگس کش باید اندازه ای مناسب داشته باشد تا به خوبی بتوان حشرات را از بین برد سری پشه کش نباید خیلی کوچک باشد بلکه باید اندازه ای پهن و نسبتا بزرگ داشته باشد دسته نیز باید اندازه ای بلند داشته باشد تا امکان کشتن حشرات در فاصله های مختلف، برای ما فراهم شود.

بهترین مارک مگس کش کدام است؟

برند ابتکار، تیتیز، ممتاز، بیتا، مهروز، ونوس پلاستیک و لیمون از بهترین مارک های تولید کننده این محصول می باشند.

۱. خرید مگس کش طرح دست مدل Multicolur-5 بسته ۵ عددی

مگس کش طرح دست مدل Multicolur-5 بسته 5 عددی

این مدل در مجموعه پنج عددی عرضه می شود دارای جنس پلاستیکی مقاوم بوده و در اثر ضربه های متوسط نمی شکند طراحی آن به شکل دست ساخته شده و زیبای خاصی دارد طول دسته آن بلند می باشد که از خصوصیات خوب این مدل است.

اطلاعات محصول

جنس پلاستیک
تعداد پنج عدد

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

۲. خرید مگس کش مدل S100

مگس کش مدل S100

با رسیدن فصل گرما حشرات مزاحم هم زیاد می شوند که باعث اذیت ما در خانه می شود به همین جهت برای اینکه از شر این حشرات خلاص شویم باید یک حشره کش تهیه نماییم این مدل از پلاستیک مرغوب ساخته شده است و خاصیت فنری دارد که باعث جلوگیری از شکسته شدن آن می شود.

اطلاعات محصول

جنس پلاستیک
تعداد یک عدد

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

۳. خرید مگس کش طرح خاردار کد ۲۱۰۳

مگس کش طرح خاردار کد 2103

این حشره کش از نوع خاردار می باشد که این کار باعث می شود زمانی که شما حشره ای را می کشید داخل خارهای این مدل گیر کرده و لازم نیست دیگر شما با دست حشره را بردارید و همین کار باعث بهداشت فردی می شود.

اطلاعات محصول

جنس پلاستیک
تعداد یک عدد

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

۴. خرید مگس کش کد ۵۴۴۸۰ بسته ۳ عددی

مگس کش کد 54480 بسته 3 عددی

ساختار این حشره کش طوری طراحی شده که از جنس بدنه ای مرغوب و مقاوم در برابر ضربات بوده همچنین در مجموعه سه عددی عرضه می شود و دارای قیمت مناسب است دندانه هایی بروی آن قرار گرفته که باعث می شود حشره به آن چسبیده و دیگر لازم نیست شما برای برداشتن حشره دست به آن بزنید.

اطلاعات محصول

جنس پلاستیک
تعداد سه عدد

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

۵. خرید مگس کش مدل ممتاز کد ۲۲

مگس کش مدل ممتاز کد 22

طراحی این مدل از حشره کش از جنس پلاستیک با کیفیت با دسته ای بلند ساخته شده که می تواند به آسانی شما را از شر حشرات موزی رها نماید با فرار رسیدن فصول گرما قطعا به این وسیله نیازمند هستید.

اطلاعات محصول

جنس پلاستیک
تعداد یک عدد

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

۶. خرید مگس کش مدل AS 108

مگس کش مدل AS 108

این مدل دارای طراحی زیبا بوده و بصورت گل آفتاب گردان ساخته شده است علاوه بر طرح زیبای آن جنسی با کیفیت را داراست که در مقابل ضربه مقاوم بوده و به آسانی نمی شکند.

اطلاعات محصول

جنس پلاستیک
تعداد یک عدد

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

۷. خرید مگس کش مدل ۱۲۳

مگس کش مدل ۱۲۳

یکی از بهترین و با کیفیت حشره کش های موجود این مدل می باشد که از جنسی بسیار مقاوم با دستی بلند و انعطاف پذیر ساخته شده است از دیگر ویژگی ها انتهای آن  طوری طراحی شده که حشرات به آن چسبیده و می توانید آن ها را جمع آوری نمایید.

اطلاعات محصول

جنس پلاستیک
تعداد یک عدد

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

۸. خرید مگس کش مدل S-1

مگس کش مدل S-1

حشره کشی با دسته ای بلند و با انعطاف پذیری بالا که همین امر موقع ضربه زدن دقت شما را بالا می برد و باعث می شود در اثر ضربه شکسته نشود ظاهر ساخته شده آن زیبا بوده که از ویژگی های آن است انتها دسته دارای یک عدد سوراخ بوده جهت آویز کردن آن به دیوار مناسب است.

اطلاعات محصول

جنس پلاستیک
تعداد یک عدد

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

۹. خرید مگس کش کد ۳۶۹

مگس کش کد 369

جنس این مدل از پلاستیک فشرده و مرغوب ساخته شده که به آسانی نمی شکند توری هایی در انتها آن قرار گرفته که باعث می شود حشرات بعد از کشته شدن به آن چسبیده و دیگر لازم نیست شما با دست حشره ها را جابجا نمایید همین امر باعث بهداشت فردی نیز می شود.

اطلاعات محصول

جنس پلاستیک
تعداد یک عدد

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

۱۰. خرید مگس کش مدل AT796

مگس کش مدل AT796

با فرار رسیدن فصل گرما حتما به یک حشره کش دستی نیاز داریم چرا که در این فصل حشرات موزی زیاد شده و برای کشتن آن ها به این وسیله احتیاج داریم این مدل دارای کیفیت بالا و مقاوم در برابر ضربه می باشد و به آسانی نمی شکند و می تواند یکی از گزینه های خوب برای خرید شما باشد.

اطلاعات محصول

جنس پلاستیک
تعداد یک عدد

مشاهده قیمت روز و خرید از دیجی کالا

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا