لوازم برقی خانگی

قیمت بهترین لرزه گیر ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی

لرزه گیر ماشین لباسشوییلرزه گیر ماشین لباسشویی یکی از کاربردی ترین لوازم های جانبی است که با نصب شدن در زیر پایه های لباسشویی، مانع از لغزیدن و حرکت کردن این دستگاه بر روی سطح زمین می شود این پدها یکی از بهترین ابزارها، برای محافظت کردن از ماشین لباسشویی هنگام کار کردن است.

لغزش بیش از اندازه ماشین لباسشویی هنگام شستن لباس ها، می تواند باعث ایجاد خراش و آسیب به قسمت زیرین دستگاه شود علاوه بر این لرزش زیاد، باعث ایجاد سر و صدای اضافی از داخل دستگاه نیز خواهد شد که این اصلا خوب نیست بنابراین بهترین روش برای کم کردن لرزش لباسشویی استفاده کردن از ابزاری به نام لرزه گیر لباسشویی است.

لرزه گیر ماشین لباشویی چیست؟

لرزش گیر ماشین لباسشویی شکلی گرد یا استوانه ای دارد و از جنس پلاستیک فشرده ساخته می شود این پدها بسیار مقاوم و انعطاف پذیر بوده و با قدرت مکش بالایی که دارند بصورت کاملا محکمی بر روی سطح زمین متصل می شوند با قرار دادن پایه های لباسشویی بر روی این پدها، می توان تا حد بسیار زیادی از لرزیدن و تکان خوردن دستگاه جلوگیری کرد.

مزایا استفاده از لرزه گیر لباسشویی

از لغزش و جابجا شدن ماشین لباسشویی جلوگیری می کند

مانع از ایجاد آسیب و ضربه به دستگاه لباسشویی می شود

باعث کاهش ایجاد سر و صدای اضافی لباسشویی می شود

نظافت و تمیز کردن سطح زیر لباسشویی را آسان می کند

قابلیت نصب شدن در زیر انواع ماشین های لباسشویی

امکان نصب شدن در زیر یخچال، کمد، میز، مبل و …

نصب لرزه گیر ماشین لباسشویی

پدهای ضد لرزش به دو نوع یک تکه و دو تکه تقسیم می شوند که پدهای دو تکه با یک عدد پیچ به یکدیگر متصل می شوند برای نصب ضربه گیر لباسشویی، ابتدا محل نصب را خشک و تمیز نمایید و سپس ماشین لباسشویی را در محل مورد نظر قرار دهید سپس پدها را در زیر پایه های لباسشویی قرار میدهید کفی پدها دارای قدرت مکنده گی خیلی قوی بوده که با فشار دستگاه به شکلی محکم به سطح زمین چسبیده می شود و از تکان خوردن و لغزش لباسشویی جلوگیری می کند.

نکات خرید لرزه گیر ماشین لباسشویی

کیفیت جنس ضربه گیر

ضربه گیر ماشین لباسشویی از جنس پلاستیک فشرده و لاستیک تولید میشود به همین دلیل متریال به کار رفته در ساخت آن باید از موادی مرغوب تهیه شده باشد این مورد به طول عمر پد کمک بسیار زیادی می کند علاوه بر این جنس پد لرزه گیر لباسشویی باید مقاوم و انعطاف پذیری بالایی نیز داشته باشد تا هنگام استفاده کردن، مانع از لرزش و حرکت دستگاه لباسشویی شود.

قدرت چسبندگی

کفی لرزش گیر لباسشویی، باید قدرت چسبندگی بالایی داشته باشد تا به شکلی محکم بر روی سطح زمین متصل شود این ویژگی از لغزیدن و حرکت کردن ماشین لباسشویی هنگام استفاده جلوگیری می کند علاوه براین باید کفی لرزش گیر قابلیت متصل شدن به انواع سطوح مختلف نظیر سرامیک، کاشی، شیشه و غیره … را نیز داشته باشد.

اندازه پد

کوچک یا بزرگ بودن اندازه پد، به میزان فضای محل نصب بستگی دارد اگر فضای قرار گیری ماشین لباسشویی محدود است بهتر است اندازه پد را خیلی بزرگ انتخاب نکنید چرا که هنگام نصب کردن شما را با مشکل مواجه خواهد کرد.

میزان ارتفاع

میزان ارتفاع لرزه گیر ماشین لباسشویی، باید متناسب با فضای داخل آشپزخانه شما انتخاب شود این پدها در انواع مدل های مختلفی تولید می شوند که بهتر است هنگام خرید لرزه گیر ماشین لباسشویی به ارتفاع پد توجه داشته باشید و مدلی با ارتفاع مناسب را برای استفاده کردن انتخاب کنید.

قیمت پایه لرزه گیر لباسشویی

قیمت لرزه گیر ماشین لباسشویی در حال حاضر بین ۴۰ تا ۲۰۰ هزار تومان در بازار موجود است که خرید هر کدام از ضربه گیرها، به میزان بودجه شما بستگی خواهد داشت.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا